مخاطبین لطیف روح و گوگول رویم! کلی اتفاق و فکر نوشتنی و کلی پست و ویس منتشر نشده از امروز دارم. ولی! هیچکدام مهم تر از این نیست که من، بالاخره، عطر خریدم! 

دارم سعی میکنم به خودم بقبولانم که عطرهای دیگری هم دنیا هستند که خوشبو باشند و بویشان شبیه من باشند!

پ.ن: هنوز با تردید به عطر جدید نگاه میکنم و مدام میپرسم بوش شبیه من هست؟ و البته ته دلم هنوز امیدوارم در اسرع وقت شیشه عطر قبلی ام را از خوابگاه بردارم ، دوباره کفش اهنین پا کنم و دنبالش بگردم! 

یکی از فروشنده ها گفته بود عطرت مال ویکتوریا سکرت است (خودم هم در سرچ هایم به این نتیجه گران رسیده بودم) و از شما چه پنهان! داشتم فکر میکردم اگر بدانم عطر وری ی کمپانی بانو ویکتوریا، واقعا همان بویی را میدهد که من میخواهم، حاضرم هر طور شده ان را بخرم! قیمت یک شیشه کوچکش به نرخ حالا؟ دو ملیون و هفتصد هزار تومان! کسی از قیمت کلیه اطلاعی دارد؟ یک دانه بفروشم کفاف است؟

+دور نیست که یک بلیط مشهد بخرم، بروم همان مغازه ای که سالها پیش عطر عزیزم را از ان خریده بودم و بگویم چه قدر از این داری؟ همشو میبرم! 

پ.ن۲:جوان هایمان مرده اند، سردار را زده اند، ما نمیدانم چی چی امریکا را زده ایم و من دارم دنبال عطرم میگردم. بله بچه های گل توی خونه. من همینم. فهمیده ام باید زندگی را بیرون کشید، حتی از وسط گنداب. 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها